Hakkımızda

Gaziantep Sigorta Şirketleri gaziantep sigorta firmaları gaziantep sigorta acenteleri

BİZ KİMİZ ?

1985 yılında ticari hayatına başlayan şirketimiz, 38 yıldır güven ve müşteri memnuniyeti odaklı anlayışla, hem bireysel hem kurumsal sigortacılıkta kişiye ve kurumlara özgü çözümler üretiyor.

Bireysel ve kurumsal sigortacılıkta, önce sizi dinliyor ve sizin için hem bütçenize uygun hem de en işlevsel sigorta paketlerini sunuyoruz. 

Birçok küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin risklerine çözümler ürettik ve üretmeye devam ediyoruz. Gelişen sigortacılık ürünlerini takip ederek, müşteri portföyümüzü ve sektör çeşitliliğini arttırmak hedefindeyiz. 

38 yıllık sigortacılık deneyimlerimiz ve sigorta şirketleri ile olan güçlü bağlarımız ile, önce güven ve dürüstlük diyerek, Gaziantep, Antalya ve İstanbul illerimizdeki şubelerimizle Sigorta Acenteleri arasında lider olmakta ve tüm riskleriniz için çözümler üretmekte istekli ve iddialıyız.

FARKIMIZ NEDİR?

Eğer bir sigorta yaptırıyorsanız mutlaka hem poliçe teminatları hem de şirket hakkında bilgi sahibi olmalısınız.  Poliçenizi, bütün sigorta acenteleri düzenleyebilir. Ancak sigorta acentesinin işi poliçenizi düzenlemekle bitmez. Tam aksine, sigorta acentesinin önemi poliçe düzenlendikten sonra, teminat altına aldığınız riskin oluşması ile ortaya çıkar.

Sizin riskinizin meydana gelmesi ile uğradığınız kayıpların en kısa zamanda telafisi için hem prosedürleri iyi bilmek hem de sigorta şirketleri ile uzun yıllara dayanan bir ilişki kurmuş olmak gerekmektedir. İşte Akron Sigortanın en büyük farkı sektör tecrübesi ve Türkiye’nin önde gelen şirketleri ile uzun yıllar çalışmış olmanın verdiği güven ilişkisine sahip olmasıdır. Unutmayın! Sigortanızı herkes yapar ancak sorunlarınızı herkes çözemez.

 

VİZYONUMUZ

Bilgi ve teknik  aktarımlarımız ile küçük sermayelerini büyük işletmelere çevirmek.

MİSYONUMUZ

Müsteri risklerini analiz edip en uygun sigorta çözümlerini önermek ve iş ortaklarımız ve paydaşlarımızla büyümek.

REKABET ANLAYIŞIMIZ

Daima mükemmeli arayan ve yenilikçi vizyonumuz ile beklentilerin üzerinde hizmet vermek,Hizmet kalitesi ile rekabetin üst sınırını belirlemek.

PAYDAŞLARA BAKIŞIMIZ

Bilgi ve teknik  aktarımlarımız ile küçük sermayelerini büyük işletmelere çevirmek.

Kurumsal Referanslarımız

KURUMSAL REFERANSLARIMIZ