Müşteri Yaklaşımlarımız

1.ADIM : TANIMA

Kurumlar da insanlar gibi birbirinden farklıdır. Aynı tip elbiseyi giydiremezsiniz.

Bu yüzden pek tabi ki ilk adım siz değerli müşterilerimizi tanımak ve sizlerle bir bağ kurmaktır. Bu adımla, sizler için bundan sonraki adımları en doğru şekilde atmayı hedeflemekteyiz.

2.ADIM : RİKLERİN ANALİZİ

Önünüze, sadece varlıklarınızın değerini soran bir liste mi konuyor !

Akron Sigorta olarak sizleri tanıdıktan sonra risklerinizi analiz etmek için profesyonel ekibimizle incelemeler yapar ve risklerinizi analiz ederiz. Sigorta ihtiyaçlarınızı belirlemek ve çözümler üretmek için belirli stratejilerle çalışırız. Sizi dinleriz ve istekleriniz doğrultusun da risklerinizin analizini yaparız. Bizim için varlıklarınızın listesi değil, ihtiyaçlarınız önemlidir…

3.ADIM : RİSKLERİN TESPİTİ VE DERECELENDİRİLMESİ

Sigortacılık; Risk ve Teminat dengesini iyi kurmayı gerektirir.

Akron Sigorta bu adım da analiz ettiği riskleri derecelendirerek en doğru ve uygun teminatlarla sizler için minimize etme çabası gösterir. Bu uygulama ile doğru çözüm odakları tespit edilir ve sırasıyla uygulanmak üzere hazırlanır. Artık Risklerinizin çözümü bir seçenek haline gelmiştir.

4.ADIM : SUNUM

Bugüne kadar risklerinizi, kendi riski olarak gören bir sigortacı tanıdınız mı?

Sizi tanıdık, Risklerinizi analiz ettik ve Derecelendirerek uygun çözüm yöntemlerini birer seçenek haline getirdik. Artık sıra da bu çözümleri sizinle paylaşmak ve size uygun çözümleri sunmak var. Akron Sigorta sizin risklerinizi kendi riski olarak görür ve bu süreçte sizinle beraber bir iş ortağı olarak, kararlı bir şekil de yürür.

5.ADIM : FİYATLANDIRMA

Sigortacılık, prim ve teminat dengesini doğru kurmayı gerektirir.

Doğru çözümü bularak doğru poliçeyi yapmak adımın da şirketinizin çıkarları doğrultusun da en uygun primi sizin için bulacağımıza söz veriyoruz. Bu söz ile risklerinizi en doğru içerikte ki en uygun poliçeyle teminat altına alıyoruz. Fiyatlandırma adımların en zor olanıdır. Bu adım da sizlerle iş orteğınız olarak yola çıktığımızı asla unutmuyoruz.

Kısacası, size en uygun primle en geniş sigorta kapsamını öneriyoruz.

6.ADIM : BİLGİLENDİRME

Önemli olan sırtınızı kime ve neye yasladığınızı doğru anlamanızdır.

İşimizi en doğru şekilde yaparak bu adıma geldik. Şimdi sıra da poliçenizi hayata geçirmekte. Ancak beraberce sırtımızı neye yasladığımızı bilmemiz gerekiyor. Bunun için iş ortağınız olarak sizi bilgilendirmek ve bulduğumuz çözümü doğru şekilde anlamanızı sağlamak bizim öncelikli amaçlarımızdandır.

İlkemiz, Akron Sigorta müşterileri sınırsız bilgi edinme hakkına sahiptir.

7.ADIM : TEKNİK DESTEK

Geciken tazminat, hayatta karşılaşacağınız risklerin en büyüğüdür.

Güveninirliğimizin test edildiği bu adım da bizi seçerek ne kadar doğru bi iş yaptığınızı anlamanız için elimizden geleni yapacağız. Oluşabilecek hasarlarınız da Sigorta şirketlerinin değil, sizlerin temsilcisi olmak gayemiz olacak. Hasar sonrası işlemleriniz asla oluruna bırakılmayacak. Tazminatlarınız poliçenizin limitleri dahilin de, doğru ve zamanın da ödenmelidir. Aldığınız en büyük risk aslın da budur. Yanınızdayız.