Cep Telefonu Sigortası

Cep Telefonu Sigortası

Telefonlarınızın kaza sonucu hasar görmesi, ekran kırılmaları, yüksek voltajdan kaynaklı arızalar gibi risklerini teminat altına alan bir sigorta ürünüdür. Ayrıca telefonunuzun tamamen kullanılamaz hale gelmesi durumunda size hasar giderilene kadar yedek bir telefon  sağlar. Siz de düşük primler ile cep telefonunuzu sigortalatın, içiniz rahat olsun.

Cep telefonlarınızda yaşanacak kırılma, zarar görme gibi durumlara karşı cihazınızı güvence altına alan sigorta ürünümüzdür.

Cep Telefonu Sigortası ürününü Mini Cep Sigortası ve Geniş Teminatlı Cep Sigortası olarak iki ayrı teminat seçeneği ile hazırladık. İhtiyacınıza göre ürün paketini seçebilir ve telefonunuzu koruma altına alabilirsiniz.

TeminatlarGeniş Teminatlı Cep SigortasıMini Cep Sigortası
Kaza Sonucu Hasar Görmekapsar 
Ekran KırılmasıkapsarYılda 2 kez
Yüksek Voltaj ile Hasar Görmekapsar 
Sıvı Temasıkapsar 
Hatalı Aksesuar Kullanımıkapsar 
Yedek Telefonkapsarkapsar

Yedek Telefon : Ürünün tamamen hasarlanması sonucu kullanılamaz hale gelmesi durumunda müşterilerimize benzer özelliklere sahip yedek cihaz temin ediyoruz.

Sigorta bedeli, cep telefonunuzun marka, model ve yıl bilgisine göre değişmektedir. Ancak ortalamada telefonunuzun piyasa bedelinin %10’u kadar bir tutar ile cep telefonunuzu güvence altına alabilirsiniz. Üstelik bu bedeli 9 eşit taksit ile her hangi bir vade farkı olmaksızın rahatça ödeyebilirsiniz.