AKRON sigorta Uzmanlığı ile   mühendislik sigortaları konusunda   Türkiye’nin önde gelen şirketlerine çözümler üretmekteyiz.

Her proje özelinde  müşteri ihtiyacını belirleyip,gerekli teminat yapısını bunun üzerine kurarız. müşterimizin farklı olabilecek ihtiyaçları için özel wording düzenleyerek servis sağlarız.İhtiyaçlarınız profosyonel ekibimizce belirlenerek poliçeleriniz oluşturulduğundan, sigorta maliyetlerinizi minimize ederiz.

AKRON sigorta  Gaziantep ‘te uzman ekibiyle  inşaat sektörünün doğansından,niteliksiz iş gücünden ve taşeronlardan  kaynaklanan risklerinizi minimize eden çözümler sunarak,sermayenizi yatırımlarınızda kulanmanız için fırsatlar yaratır.

Konut,tünel,baraj, köprü inşaatları,gaz tribünü veya karmaşık elektronik ekipmanların tesisatını gerektiren büyük projelerde AKRON sigorta tüm olası hasarların doğru risk transferiyle bertaraf edildiği özel sigorta programları hazırlayabilir.

İnşaat projeleri konusunda geniş bir tecrübeye sahibiz.Proje bazında gerçek ihtiyaçlarınıza yönelik çözüm üretme ve açık ve kesin bir biçimde varlıklarınızı olası bir yıkıma yada projenin durmasına sebep olabilecek bir hasara karşı koruyacağımız konusunda YSO sigortaya  güvenebilirsiniz.

AKRON sigorta kurumsal  firmalara çok kapsamlı risk finansmanı ve sigorta çözümleri konusunda hizmet vermektedir.

Yüksek kalitede ve hassas hizmet anlayışıyla müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda danışmanlık sağlar.

Firmanız, uzmanlarımızca analiz edilip tespit edilen risklerinize, sizin seçimleriniz doğrultusunda en uygun çözümleri üretiriz.

Akron sigorata sektördeki 30 yıllık deneyimiyle ve kobilerin riskleri konusnda uzmanlaşmış ekibiyle kobilerin karşılaşabilecekleri riskleri paylaşarak,devamlıklarını sağlamak yönünde çalışır

AKRON sigorta kobilerimizin karşılaşabileceği; yangın, iş kazası, sel, su baskını vb… olaylara karşı optimum çözümleri üretir.

Ne sizin iş faaliyetleriniz, ne de taşınan mallar ülke hudutlarıyla sınırlı. O halde sigorta güvenceniz niye ülke sınırlarına kadar olsun?

Biz evrensel çalışıyoruz. Sevkiyat araçları, güzergâhlar ve taşıma sözleşmeleri : Sigorta Güvenceniz her yerde yanınızda.

AKRON sigorta ülkemizdeki eğitim uygulamalarındaki değişimin ve bunun eğitim kurumları üzerinde yarttığı eşsiz riskleri anlıyor.Bu riskler eğtim kurumunuza ve kurumunuzun itibarına zarar verebileceğinin farkında,

AKRON sigorta olarak  bu alandaki tecrübeli ekiplerimiz vasıtasıyla eğtim kurumlarının sorunlarına 30 yıldır çözümler üretiyoruz.Eğitim kurumlarının risklerini minimize ederek ,yoğunşan rekabet ortamında sermayelerini daha optimum kulanmalarına ve rekabete kulanabilecekleri çözümler sağlıyoruz.

AKRON sigorta küçük tekneler yada okyanus yatları ,ayrım gözetmeden riskleri transferini sağlayabilir.

Denizcilik sektöründeki uzmanlığımız yenilikçi çözümler ile nadir rastlanabilecek ve karmaşık risklere karşın dahi efektif sonuçlar almamıza imkan vermektedir.