BİZ KİMİZ ?

1985 yılında ticari hayatına başlayan şirketimiz, 36 yıldır güven ve müşteri memnuniyeti odaklı anlayışla, hem bireysel hem kurumsal sigortacılıkta kişiye ve kurumlara özgü çözümler üretiyor.

Bireysel ve kurumsal sigortacılıkta, önce sizi dinliyor ve sizin için hem bütçenize uygun hem de en işlevsel sigorta paketlerini sunuyoruz. 

Birçok üretim yapan, küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin risklerine çözümler ürettik ve üretmeye devam ediyoruz. İstanbul ve Gaziantep illerimizde bulunan  şubelerimiz ile müşteri portföyümüzü ve sektör çeşitliliğini arttırmak hedefindeyiz. Ayrıca Antalya ilimizde üçüncü şubemizi açmanın hazırlıklarını yapmaktayız.

36 yıllık sigortacılık deneyimlerimiz ve sigorta şirketleri ile olan güçlü bağlarımız ile, önce güven ve dürüstlük diyerek, tüm Türkiyemize hizmet vermekte istekli ve iddialıyız. 

FARKIMIZ NEDİR?

Eğer bir sigorta yaptırıyorsanız mutlaka hem poliçe teminatları hem de şirket hakkında bilgi sahibi olmalısınız.  Poliçenizi, üzerinde sigorta tabelası yazan bütün acenteler düzenleyebilir. Ancak sigorta acentesinin işi poliçenizi düzenlemekle bitmez. Tam aksine, poliçe düzenlendikten sonra, teminat altına aldığınız riskin oluşması ile acentenin önemi ortaya çıkar. Sizin riskinizin meydana gelmesi ile uğradığınız kaybın en kısa zamanda telafisi için hem prosedürleri iyi bilmek hem de sigorta şirketleri ile uzun yıllara dayanan bir güven ilişkisi kurmuş olmak gerekmektedir. İşte Akron Sigortanın en büyük farkı sektör tecrübesi ve Türkiye’nin önde gelen şirketleri ile uzun yıllar çalışmış olmanın verdiği güven ilişkisine sahip olmasıdır. Unutmayın! Sigortanızı herkes yapar ancak sorunlarınızı herkes çözemez.

REFERANSLARIMIZ

VİZYONUMUZ

Bilgi ve teknik  aktarımlarımız ile küçük sermayelerini büyük işletmelere çevirmek.

MİSYONUMUZ

Müsteri risklerini analiz edip en uygun sigorta çözümlerini önermek ve iş ortaklarımız ve paydaşlarımızla büyümek.

REKABET ANLAYIŞIMIZ

Daima mükemmeli arayan ve yenilikçi vizyonumuz ile beklentilerin üzerinde hizmet vermek,Hizmet kalitesi ile rekabetin üst sınırını belirlemek.

PAYDAŞLARA BAKIŞIMIZ

Bilgi ve teknik  aktarımlarımız ile küçük sermayelerini büyük işletmelere çevirmek.