Bireysel Çözümlerimiz

Oops...
Slider with alias cep telefon icin yeni 1 not found.
2019_Toyota-Camry-exterior-rear-view_400_thb

ARAÇ SİGORTALARI

AKRON Kurumsal sigorta olarak, otomobil, kamyonet, kamyon, midibüs, otobüs ve her türlü araçlarınız için fiyat/performans poliçelerimiz hazır. Sizler için hem en uygun fiyatlı hem de en donanımlı kasko ve trafik poliçeleri sunmaya çalışıyoruz. Teklifinizi ister telefonla ister whatssup üzerinden çok kısa sürede alabilirsiniz.

apcvafd5p9s3cam676mp

KONUT SİGORTALARI

Konut sigortası yaptırarak ev ve içindeki eşyaların yanı sıra, evin içinde yaşayanlar ve sorumluluklarını da teminat altına alabilirsiniz. Konut Sigortası ile sadece teminat değil, hayatınızı kolaylaştıracak bir çok hizmet de alabilirsiniz.

okuloncesichecjupppp

SAĞLIK SİGORTALARI

Sağlık sigortası çözümlerimiz ile bir kaza veya hastalık sonucunda ortaya çıkabilecek sağlık giderlerinizi yüzde 100’e kadar güvence altına alıyoruz. Türkiye’ nin önde gelen hastanelerinde ücretsiz birçok imkandan (check-up, muayene, tahliller) yararlanabilirsiniz.

76421DA3-FDFC-4E2E-9EEC-06CFC17ED0B2-e1577859970233

SEYAHAT VE FERDİ KAZA SİGORTASI

Ferdi Kaza Sigortası ile artık kazalardan korkmanıza gerek yok. Düşük primlerle büyük riskler güvencemiz altında.

dukkan_onu_alanlari_nasil_kullanilir_h15584_89cd6

İŞYERİ (YANGIN) SİGORTALARI

Farklı sektörlere göre hazırlanmış sektörel paket sigortaları AKRON Sigorta’da! İşyerlerinin sektörel bazda farklılaşan ihtiyaçlarını dikkate alarak oluşturduğumuz sektörel paket sigortası ürünlerimiz ile işletmelerin tüm sigorta ihtiyaçlarını tek bir poliçe ile karşılıyoruz. Sektörel bazda oluşturulmuş sigorta poliçelerimiz ile hizmetinizdeyiz…

1484751_620x410

TEKNE VE NAKLİYAT SİGORTALARI

Size uygun sigorta çözümlerimizle, emtianız da tekneniz de güvencemiz altında.