LIN_MSCivilEngineering_PPage

MÜHENDİSLİK

AKRON sigorta Uzmanlığı ile  mühendislik sigortaları konusunda  Türkiye’nin önde gelen şirketlerine çözümler üretmekteyiz.

Her proje özelinde  müşteri ihtiyacını belirleyip,gerekli teminat yapısını bunun üzerine kurarız. müşterimizin farklı olabilecek ihtiyaçları için özel wording düzenleyerek servis sağlarız.İhtiyaçlarınız profosyonel ekibimizce belirlenerek poliçeleriniz oluşturulduğundan, sigorta maliyetlerinizi minimize ederiz.

unnamed

İNŞAAT

AKRON sigorta  Gaziantep ‘te uzman ekibiyle  inşaat sektörünün doğasından, niteliksiz iş gücünden ve taşeronlardan  kaynaklanan risklerinizi minimize eden çözümler sunarak, sermayenizi yatırımlarınızda kullanmanız için fırsatlar yaratır.

Konut, tünel, baraj, köprü inşaatları, gaz tribünü veya karmaşık elektronik ekipmanların tesisatını gerektiren büyük projelerde AKRON sigorta tüm olası hasarların doğru risk transferiyle bertaraf edildiği özel sigorta programları hazırlayabilir.

İnşaat projeleri konusunda geniş bir tecrübeye sahibiz. Proje bazında gerçek ihtiyaçlarınıza yönelik çözüm üretme ve açık ve kesin bir biçimde varlıklarınızı olası bir yıkıma yada projenin durmasına sebep olabilecek bir hasara karşı koruyacağımız konusunda YSO sigortaya  güvenebilirsiniz.

company-culture-min-1030x692-1030x692

KURUMSAL FİRMALAR

AKRON sigorta kurumsal  firmalara çok kapsamlı risk finansmanı ve sigorta çözümleri konusunda hizmet vermektedir.

Yüksek kalitede ve hassas hizmet anlayışıyla müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda danışmanlık sağlar.

Firmanız, uzmanlarımızca analiz edilip tespit edilen risklerinize, sizin seçimleriniz doğrultusunda en uygun çözümleri üretiriz.

dukkan_onu_ortak_alan_kapatilabilir_mi_h16162_78f35

KÜÇÜK VE ORTA ÖLÇEKLİ FİRMALAR

Akron sigorata sektördeki 30 yıllık deneyimiyle ve kobilerin riskleri konusnda uzmanlaşmış ekibiyle kobilerin karşılaşabilecekleri riskleri paylaşarak,devamlıklarını sağlamak yönünde çalışır

AKRON sigorta kobilerimizin karşılaşabileceği; yangın, iş kazası, sel, su baskını vb… olaylara karşı optimum çözümleri üretir.

unnamed (1)

TAŞIMACILIK VE NAKLİYE

Ne sizin iş faaliyetleriniz, ne de taşınan mallar ülke hudutlarıyla sınırlı. O halde sigorta güvenceniz niye ülke sınırlarına kadar olsun?

Biz evrensel çalışıyoruz. Sevkiyat araçları, güzergâhlar ve taşıma sözleşmeleri : Sigorta Güvenceniz her yerde yanınızda.

1484751_620x410

YAT VE KÜÇÜK DENİZ ARAÇLARI

AKRON sigorta küçük tekneler yada okyanus yatları ,ayrım gözetmeden riskleri transferini sağlayabilir.

Denizcilik sektöründeki uzmanlığımız yenilikçi çözümler ile nadir rastlanabilecek ve karmaşık risklere karşın dahi efektif sonuçlar almamıza imkan vermektedir.

image

EĞİTİM

AKRON sigorta ülkemizdeki eğitim uygulamalarındaki değişimin ve bunun eğitim kurumları üzerinde yarattığı eşsiz riskleri anlıyor. Bu riskler eğitim kurumunuza ve kurumunuzun itibarına zarar verebileceğinin farkında,

AKRON sigorta olarak  bu alandaki tecrübeli ekiplerimiz vasıtasıyla eğitim kurumlarının sorunlarına 30 yıldır çözümler üretiyoruz. Eğitim kurumlarının risklerini minimize ederek ,yoğunlaşan rekabet ortamında sermayelerini daha optimum kullanmalarına ve rekabete kullanabilecekleri çözümler sağlıyoruz.