İŞYERİ PAKET SİGORTALARI

AKRON Sigorta, işyerlerinin sektörel bazda farklılaşan ihtiyaçlarını da dikkate alarak oluşturduğu yeni Sektörel Paket Sigorta ürünleri ile işletmelerin tüm sigorta ihtiyaçlarını tek bir poliçe ile karşılamaktadır. Sektörel Paket Sigortaları, size özel olarak oluşturulan geniş teminat kapsamı ile tam bir güvence sağlar. Sektörel bazda oluşturulmuş sigorta poliçeleri;

 • Eczane Paket Sigortası
 • Noter Paket Sigortası
 • Turistik Tesis Paket Sigortası
 • Plaza Paket Sigortası
 • Market Paket Sigortası
 • Sağlık Kurumları Paket Sigortası
 • Güzellik Merkezi Paket Sigortası
 • Eğitim Kurumları Paket Sigortası
 • AVM Paket Sigortası
 • Gıda Paket Sigortası
 • Akaryakıt Servis İstasyonları Paket Sigortası
eczane

ECZANE PAKET SİGORTASI

Eczane Paket Sigorta Poliçesi; işletmeniz için özel olarak oluşturulmuş teminatları çok ekonomik bir çözümle sizlere sunuyor. Geniş kapsamlı asistan hizmeti ile işyerinizin ve çalışanlarınızın huzuru ve güvenliği için sizleri bekliyor.

eğitim

EĞİTİM KURUMLARI PAKET SİGORTASI

Okul, kreş, yuva, anaokulu ve dershane gibi eğitim kurumlarına yönelik hazırlanmış bu sigorta ile tek bir poliçe altında ve en ekonomik çözümle, kurumunuzu güvence altına alabilirsiniz.

noter

NOTER PAKET SİGORTASI

Noter Paket Sigortası, yangın ve deprem gibi doğal afetlerden üçüncü şahıs sorumlulukları ve ferdi kaza gibi çok geniş kapsamlı durumlara kadar noterlerin günümüz ihtiyaçlarına ve mesleki çalışma koşullarına göre özenle hazırlanmıştır.

Playa-Marina-Home

TURİSTİK TESİS PAKET SİGORTASI

Bu sigorta ile hangi boyutlarda olursa olsun motel, otel, tatil köyü ve benzeri turistik tesislerinizin, bina güvenliğini, muhteviyatlarınızı (demirbaş, makine-tesisat, emtia, kasa, odalarda ve emanete bırakılmış eşyalar), tesislerde konaklayan müşterilerinizi, çalışanlarınızı ve üçüncü şahısları koruyabilirsiniz.

plaza

PLAZA PAKET SİGORTASI

Oto plazanızı, oto galerinizi ve otomobil servis istasyonlarınızı ve çalışanlarınızı en ekonomik çözümle ve geniş asistan hizmetiyle güvence altına alabilirsiniz.

market

MARKET PAKET SİGORTASI

Bakkal, market, süpermarket, büyük mağaza, hipermarket, grosmarket, et, balık ve tavuk ürünleri atış yerleri bu sigorta ile tek bir poliçe altında en ekonomik çözümle güvence altına alınır.

guzellik-merkezinde-akil-almaz-olay-3846606 (1)

GÜZELLİK MERKEZİ PAKET SİGORTASI

Güzellik merkezleriniz bu sigorta ile işletmelerinizden çalışanlarınıza ve müşterilerinize kadar en ekonomik çözümlerle korunur.

avmler_16_9_1588348722_16_9_1599656573

AVM PAKET SİGORTASI

Alışveriş merkezleri için özel olarak hazırlanmış olan AVM Paket Sigortası ile alışverişin ve satış yapmanın keyfini çıkarın.

EGE-GIDA-SEKTÖRÜ

GIDA PAKET SİGORTASI

Gıda üzerine çalışan işletmelerin güvencesi geniş kapsamlı ve en ekonomik çözümlerle Gıda Paket Sigortasında.

tarihi-dusus-sonrasi-akaryakitta-buyuk-indirim-bek-4432874

AKARYAKIT SERVİS İSTASYONLARI PAKET SİGORTASI

Akaryakıt servis istasyonları dahil, bu yerlerin bünyesinde bulunabilecek motel, kafeterya ve AVM gibi tesislerin binaları, muhteviyatı, doğal afetler ve iş durması gibi olaylar sebebiyle yaşanan maddi zararlar bu sigorta ile güvence altına alınmaktadır.