Hasar Yönetimi

Hasar Yönetimi

Bir sigorta teminatı satın alan herkes kendi sigortacısından  yüksek kalitede hasar hizmetleri almayı bekler. AKRON sigorta olarak organizasyonların maliyetleri kısmalarına ve verimi arttırmalarına yardım etmek üzere hasar takibinin ötesine giden hizmetler sunarız.

Bir zayiden sonra işletmeyi tekrar faaliyete geçirmek ve zararları tazmin etmek temel bir öneme sahiptir. Hasar konusunda üst düzeyde uzmanlığa sahip olan ve adınıza mümkün olan en iyi koşulları elde etmek üzere sigorta şirketleri ile  müzakere yapılabilecek, hasar ile ilgili bütün hususları koordine edebilecek, yönetebilecek ve ayrıca nakit akışınızı, markanızı ve itibarınızı korumanızda size yardım edebilecek gerekli mesleki deneyime sahip  bir takıma sahibiz.

Konut sigortası yaptırarak ev ve içindeki eşyaların yanı sıra, evin içinde yaşayanlar ve sorumluluklarını da teminat altına alabilirsiniz.

Sağlık sigortası çözümlerimiz ile bir kaza veya hastalık sonucunda ortaya çıkabilecek sağlık giderlerinizi yüzde 100’e kadar güvence altına alıyoruz…

Ferdi Kaza Sigortası ile artık kazalardan korkmanıza gerek yok. Düşük primlerle büyük riskler güvencemiz altında…

Farklı sektörlere göre hazırlanmış sektörel paket sigortaları AKRON Sigorta’da! İşyerlerinin sektörel bazda farklılaşan ihtiyaçlarını dikkate alarak oluşturduğumuz sektörel paket sigortası ürünlerimiz ile işletmelerin tüm sigorta ihtiyaçlarını tek bir poliçe ile karşılıyoruz. Sektörel bazda oluşturulmuş sigorta poliçelerimiz ile hizmetinizdeyiz…

Size uygun sigorta çözümlerimizle, emtianız da tekneniz de güvencemiz altında…